• Znamy się na sprzęcie jak nikt

ul. Aleksandry 13, 30-837 Kraków

516-485-347

Jaką pralkę i suszarkę wybrać? Zobacz, jakie przydatne funkcje mają nowoczesne pralki i suszarki

Jaką pralkę i suszarkę wybrać? Zobacz, jakie przydatne funkcje mają nowoczesne pralki i suszarki

Wobec dużego wyboru sprzętów AGD wiele osób będzie miało przed sobą trudną decyzję jaki sprzęt dla siebie wybrać. Nowe urządzenia oferują wiele ciekawych rozwiązań również dla profesjonalistów. Między innymi pralki i suszarki z czujnikiem wagowym połączonym ze wskaźnikiem dozowania. Można również osobiście zarządzać czasem prania, to niektóre z funkcji, dzięki którym nasza pralka i suszarka będzie dopasowana do naszych potrzeb. Jak więc wybrać urządzenie? Warto sprawdzić w gąszczu ofert jakie obecnie sprzęty są dostępne i co mają nam do zaoferowania.

Pralka wielofunkcyjna

Nowe urządzenia przede wszystkim stawiają na oszczędność oraz niezawodność. W pralkach znajdziemy między innymi silniki bęben pralka​bezszczotkowe. Są one bardzo wydajne, znacznie cichsze niż tradycyjne rozwiązania. Dzięki dużej efektywności taka pralka będzie miała mniejsze zużycie energii. Można także szukać takiego urządzenia, które po cyklu prania będzie się samodzielnie wyłączać. Mamy także opcję wyboru takich programów, które są najbardziej ekonomiczne. Nowe pralki będą się różnić, gdy chodzi o konstrukcję bębna, dzięki czemu zmniejszy się tarcie odzieży i pranie będzie delikatniejsze. Czujnik wagowy i wskaźnik dozowania pozwalają wybrać odpowiednią ilość detergentu oraz dostosować pranie do wsadu. To wygodne rozwiązanie. W niektórych nowych modelach będzie można wybrać także bezpieczne pranie wełnianych ubrań. Jest też wiele specjalnych programów konkretnie ustawionych.

Suszarka - oszczędna i niezawodna

Nowoczesne suszarki mają pracować przy oszczędności energii. Zwiększono między innymi ich kondensację do ponad 90% i wpłynęło to na mniejsze użycie prądu. Są także urządzenia z pompą ciepła, które mają specjalną filtrację i dzięki temu kondensator będzie pozostawał w dobrym stanie, bez konieczności czyszczenia. Duży bęben to opcja, która będzie gwarantować nam dobre efekty suszenia i mniejszy poziom zagnieceń. Można liczyć na specjalne, delikatne suszenie. Tak przygotowywane urządzenia powinny sprawdzić się doskonale i każdy użytkownik będzie zadowolony z możliwości jakie niosą ze sobą.

Udostępnij:

Gazetki promocyjne

lidl

Polecamy

Zobacz