• Znamy się na sprzęcie jak nikt

ul. Aleksandry 13, 30-837 Kraków

516-485-347

Sklepy otwierają się w dużym tempie, stosując nietypową strategię cenową

Sklepy otwierają się w dużym tempie, stosując nietypową strategię cenową

Czego można się spodziewać w ofercie Dealz?

W sklepach Dealz klienci mają możliwość zakupu popularnych produktów w atrakcyjnych cenach oraz międzynarodowych marek, które dotychczas nie były dostępne na polskim rynku. W ofercie Dealz znajduje się 3500 różnych produktów, w tym artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, kosmetyki, produkty dla zwierząt, zabawki oraz produkty dla domu i ogrodu. Delaz w swoich gazetkach reklamuje różne marki spożywcze pochodzące z Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec i Litwy.

Dealz oferuje produkty po stałych cenach.

Oferta Dealz może być zaskakująca ze względu na swoje ceny. Nie tylko są one atrakcyjne, ale również "okrągłe". Co można znaleźć w promocyjnej ofercie Dealz?

gazetka dealz

Czego dowiadujemy się o sieci Dealz

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów stacjonarnych, która jest częścią Pepco Group. Oferuje szeroki wybór produktów z różnych branż. W tym roku detalista wprowadził nowy wygląd swoich sklepów, obejmujący nowy branding, nawigację i komunikację w placówkach, a także nowe linie produktowe. Pierwszy sklep Dealz w Polsce został otwarty w 2018 roku w Swarzędzu, a obecnie w naszym kraju sieć posiada ponad 230 placówek. W sumie Dealz ma ponad 4000 sklepów w 19 krajach.

Udostępnij:

Gazetki promocyjne

lidl

Polecamy

Zobacz